КАТЕГОРИИ
Цена
Дата
Страна
Время в пути
Inclusive

Albanija

Сортировать по:

Albanija. Kalnuotoji, daugelio dar neatrasta Albanija. Tai autentiška nedidelė šalis, kurią skalauja Adrijos ir Jonijos jūros. Čia tvyro ypatinga atmosfera, kurią sukuria pasakiška gamta bei kultūra. Albanija – tai dinamiškai besivystanti šalis, kurioje gausu kontrastų.

Albanijoje jus džiugins kaitri saulė, poilsis Duresio kurorte, Šengjine, pažintis su šalimi ir kitos pramogos. Jeigu svajojate apie atostogas vietovėje, kurioje akį džiugins kalnai, odą lepins kaitri saulutė, džiugins jūros gaiva – tuomet Albanija yra jūsų pasirinkimas Nr. 1!

Norite pažinti Albaniją ir Jūs? Tai gali būti artėjančių jūsų vasaros 2019kryptis! Su Beta.lt kelionę į Albaniją galite suplanuoti jau dabar! Rinkitės iš daugybės pasiūlymų ir atraskite išankstinių pardavimų teikiamą naudą! Pigūs skrydžiai iš Vilniaus, apgyvendinimas aukštos klasės viešbučiuose su VISKAS ĮSKAIČIUOTA maitinimo tipu, ekskursijos, gido paslaugos, pervežimai ir kt. paslaugos – visą šį paslaugų paketą gausite įsigiję specialius Beta.lt pasiūlymus.

Beta.lt portale jau prasidėjo išankstinis pavasario-vasaros kelionių išpardavimas! Kelionės su visais patogumais ir kelionių organizatoriaus ITAKA kruopščiai suplanuotos kelionių programos. Viskas, ką turite padaryti, tai išsirinkti kelionę, rezervuoti kelionės datą ir vasarą praleisti nuostabiojoje Albanijoje!Что такое путешествия для вас? Горячее солнце, тепло, голубое море и мелкий песок? А может посещение достопримечательностей, развлечения и истории? Каждый под этим названием понимает разное, по тому Beta.lt КАЖДОМУ помогает найти именно ту самую поездку мечты! У нас вы найдёте то, что всегда искали: отдых и познавательные туры, развлекательные и экзотические поездки в Литве и за рубежом. Вам мы подготовили самые популярные предложение за рубежом: поездки в солнечную Турцию, Хорватию, новых ощущений полные Испанию и Грецию, другие прекрасные и красочные уголки всего мира.
Ничего не найдено
Atgal į viršų
Naujienlaiškis
Noriu paklausti
BŪK PIRMAS!
Kurį pasieks šie pasiūlymai:
  • Nauji / specialūs
  • Riboto kiekio
  • Slapti
  • Paskutinės minutės
Sekite mūsų naujienas čia: